Siemanko, podróżnicze świrki!

“M JAK MOTUR” #2 | Sihanoukville – Otres Beach | 9,5 km

Droga z Sihanoukville, które bardzo nas zniesmaczyło (więcej TUTAJ) do Otres Beach jest całkiem łatwa, przyjemna, a przede wszystkim – krótka. Trasa liczy około 10 kilometrów i pokonuje się ją w około pół godziny.

GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ W OTRES BEACH?

Polecamy TE domki – za 5 dolarów dostajecie całkiem porządną jakość, a przede wszystkim – czystą pościel. Kawałek trzeba przejść do „centrum”, jednak naszym zdaniem za tę cenę warto się poświęcić 🙂 A, no i to miejsce na zawsze będzie dla nas bardzo ważne, bowiem to właśnie tutaj Motur stał się różowym! Tak! Sprejowaliśmy go sami, koszt puszki różowego spreju to 1,5 $ 😀 Co sądzicie o efekcie?

motor w kambodży.jpg

GDZIE ZJEŚĆ W OTRES BEACH?

My stołowaliśmy się w pysznej domowej restauracji prowadzonej przez Czeszkę i jej syna i uwierzcie nam – po trzech miesiącach jedzenia ryżu nie ma nic lepszego, niż syr smażony! ? Namiary na miejsce zostawiam TUTAJ.

SIHANOUKVILLE, CZY OTRES BEACH?

Zdecydowanie Otres Beach. Sihanoukville jest brudne i maksymalnie zdominowane przez Chińczyków. Otres ma luźny, backpackerski klimat, niskie ceny za przyzwoitą jakość i serio spoko jedzenie. Jeśli wybierasz się na Koh Rong lub Koh Rong Samloem, Otres Beach od portu dzieli jakieś 10 km i spokojnie tanim kosztem da się ogarnąć tuktuka.

Podróżnicze Świry, następny odcinek: „M jak Motur. Otres Beach – Kampot | 100 km” do znalezienia o TUTAJ 😀

Zobacz też:

JAK KUPIĆ MOTOR W KAMBODŻY (WIETNAMIE/LAOSIE)?

CO ZOBACZYĆ W KAMBODŻY?

Red. Górski i Podsiadły, czyli my,
w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko, co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie
13 państw.
Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”.