O NAS
11

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”.

Chyba się udało! Obecnie pracujemy zdalnie – Redaktor Górski prowadzi własną agencję social media (pełna oferta —> klik <—),
a także, parę razy w roku organizujemy egzotyczne wyjazdy dla naszych obserwujących (sprawdź 
#KambodżaOdbyta –> klik <—
i #SriLankaOdbyta —> 
klik <—).

Kambodża Odbyta. Podróżnicze Świry na wyjeździe z Redakcjo, listopad 2019.

Red. Górski:Redaktor naczelna Redakcji. Prowadzi własną agencję social media. Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają
. W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki (DLA DOCIEKLIWYCH). Oprócz bycia Redaktor naczelną, w Redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

Red. Podsiadły:

Montażysta. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało!

Masz pytanie, pomysł na współpracę?