Siemanko!
O REDAKCJI (5)
O REDAKCJI

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”.

Chyba się udało! Obecnie pracujemy zdalnie – Redaktor Górski prowadzi własną agencję social media (pełna oferta —> klik <—),
a także, parę razy w roku organizujemy egzotyczne wyjazdy dla naszych obserwujących (sprawdź 
#KambodżaOdbyta –> klik <—
i #SriLankaOdbyta —> 
klik <—).

Kambodża Odbyta. Podróżnicze Świry na wyjeździe z Redakcjo, listopad 2019.

Red. Górski:Redaktor naczelna Redakcji. Prowadzi własną agencję social media. Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają
. W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki (DLA DOCIEKLIWYCH). Oprócz bycia Redaktor naczelną, w Redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

Red. Podsiadły:

Montażysta. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało!

Masz pytanie, pomysł na współpracę?

Masz pytanie, pomysł na współpracę?

Partnerzy Redakcji Podróży Odbytej: