WSPÓŁPRACA

Siemanko, Podróżniczy Świrze!

CO SIĘ TUTAJ WYPRAWIA?

Na łamach Redakcji Podróży Odbytej poruszamy tematy związane z podróżowaniem i okolicami samego podróżowania. Czytelnicy mogą się tutaj dowiedzieć jak skonstruować sobie wyjazd na chwilę albo i na dłużej, zaczerpnąć wiedzy z szerokiej gamy poradników jak i co zobaczyć w wielu krajach świata (dominuje jednak Azja Płd.- Wsch.) czy posiąść wiedzę z zakresu przejechania sporego kawałka Azji na rozklekotanym Moturze™ bez najmniejszego uszczerbku na życiu i zdrowiu (zarówno kierowcy jak i pasażera). Ponadto co jakiś czas pojawiają się tutaj wpisy mniej podróżnicze, ale w jakimś stopniu o podróżowanie zahaczające. Pewnie masz nas za śmieszków poza kontrolą, ale poważniejsze tematy również nie są nam obce, co widać m.in. po wpisie dot. raka piersi. Wachlarz treści spory, a na pewno będzie jeszcze większy.

O CZYTELNIKACH REDAKCJI

Czytelnicy portalu pod redakcją Podróży Odbytej to osoby podróżujące przede wszystkim indywidualnie, lub jak to mówią – załatwiające wszystko na własną rękę. Czytelnicy Redakcji do świata podchodzą luźniutko, bez spiny i oczywiście z dystansem do siebie i od siebie. Czytają nas kobiety i mężczyźni (trafiła nam się również małpa oraz kogut) z dużych miast wojewódzkich w wieku 18-24 (27%) i 25-34 (51%).

CO MOŻEMY DAĆ OD SIEBIE?

W ramach współpracy możemy dać swojego bloga, Instagrama, Fejsika lub kanał na Jutubach. A oznacza to mniej więcej tyle, że możemy stworzyć posty na bloga, przeprowadzić kampanię w naszych mediach społecznościowych, lub skonstruować inne bajery, o jakich się internetom nie śniło. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z charakterystyczną dla nas kreatywnością. Przykłady naszych wcześniejszych współprac można zobaczyć na dole strony.

Ale co konkretnie, kurde?!

  • Wyjazdy sponsorowane
  • Kampanie (nie mylić z kąpaniem) na instagramach, fejsbukach i jutubach
  • Posty sponsorowane
  • Współpraca partnerska
  • Sesyjka foto lub nagranie wideo
  • Wszystko to, czego dusza zapragnie

REDAKCYJNE STATYSTYKI NA GRUDZIEŃ 2018

Jeśli chodzi o bloga, to miesięcznie odwiedza nas ok. 6 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy przede wszystkim trafiają do nas z wyszukiwarki.

Na Instagramie mamy prawie 4,5 tysiąca obserwujących. Średnia ilość polubień pod zdjęciem to 415, a komentarzy ponad 40 sztuk.

Na kanale na Jutubach mamy prawie 800 subskrybentów, a miesięcznie kanał generuje prawie 2000 wyświetleń.

Na Fejsiku natomiast mamy prawie 2000 obserwujących, a treści, które tworzymy trafiają tygodniowo do prawie 2000 osób.

 

TRĄBIO O REDAKCJI:

DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE REDAKCJI:

Jeśli podoba Ci się to, co robimy – nie zwlekaj, daj głos!
Z FARTEM!