O Redakcji

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, w marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”. 

Chyba się udało! Obecnie pracujemy zdalnie – Redaktor Górski prowadzi własną agencję social media (pełna oferta —> klik <—) , a także, parę razy w roku, organizujemy egzotyczne wyjazdy dla naszych obserwujących (sprawdź #KambodżaOdbyta –> klik <— i #SriLankaOdbyta —> klik <—).

Kambodża Odbyta. Podróżnicze Świry na wyjeździe z Redakcjo, listopad 2019.

red. Górski: 

Redaktor naczelna Redakcji. Prowadzi własną agencję social media. Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają (O TUTAJ). W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki (DLA DOCIEKLIWYCH). Oprócz bycia Redaktor naczelną, w Redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

Red. Podsiadły:  

Montażysta. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało!

Pracownicy kontraktowi redakcji, którzy również podróże odbywają:

 

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami!

#InstagramOdbyty – tu nadajemy na bieżąco

View this post on Instagram

- To koniec, Górski, koniec. Choroba wściekłego piasku nie odpuszcza. Jedynym rozwiązaniem jest szczypta chininy. Musimy ją zdobyć. - Eee - odpowiedział Górski. Byłam w kerfie. Mają tylko mirandę i szprajta. Ani grama chininy. - Jak więc rozpijemy nasz dżin?! - zapytał Posiadły, łapiąc się nerwowo za głowę. - Dżina to masz tutaj co najwyżej w lampie. Jesteś w Omanie, gościu. Alkoholu w tym kraju nie uświadczysz - roześmiał się Górski. - Motyla noga! - zaklął Podsiadły - to już wiem, dlaczego jesteś naczelnym w redakcji! Tym wartkim jak woda w kiblu opowiadaniem, chcieliśmy wprowadzić Was do omańskiej baśni. Jest tutaj tak bajecznie, jak moglibyśmy sobie tego tylko nie wyobrażać. Wielkie wydmy, przytulaśne wielbłądy, niebieskie/zielone rzeczki z opcją pływania, pyszna herbatka (karak - nie mylić z karakanem) i wacha za 2,2 z litra. To wszystko składa się w tak odurzającą całość, że bijemy się w ryj/mordę/paszczę, że wizę mamy tylko na 10 dni, a niedosyt będzie piekł jeszcze długo. Ale wracając do początku #PodróżniczeŚwiry. Czy podróż do krajów muzułmańskich wiąże się dla Was z jakimiś uciążliwymi ograniczeniami? (Nie to, że brak dynxu jest dla nas problemem, nic z tych rzeczy😎) #oman #dynks #podróż #podróże #pustynia #alkohol #blogpodróżniczy #alladyn #pirackiraj #instapiraci #onetpodroze #prostozpodrozy #polacywpodrozy #visitoman #podrozodbyta #warszawa #gdańsk #travelgirls #jesień #urlop #traveluje #fly4free #fly4freepl

A post shared by Redakcja Podróży Odbytej (@podrozodbyta) on

IMG_1357.jpg

Projekt logo: Wojciech Filipiak | Kasia Siemieńska

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami! 🙂

Partnerzy Redakcji Podróży Odbytej: