O Redakcji

O Redakcji w skrócie:

?? Różowym Moturem przez Kambodżę, Wietnam i Laos
7️⃣ miesięcy w podróży
? Red. Górski i Podsiadły
? Plan: Indie tuktukiem | wrzesień 2019
??????????????????????????????????????????

O Redakcji szczegółowo:

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, przemierzyli Kambodżę, Wietnam i Laos na różowym Moturze™ (na zdjęciu obok). W marcu 2018 roku postanowiliśmy wziąć wolne od studiów, pracy – szeroko pojętego „normalnego życia” i spędzić 7 miesięcy w Azji Południowo-Wschodniej. Odwiedziliśmy ZEA, Filipiny, Brunei, Borneo, Malezję, Tajlandię, Kambodżę, Wietnam, Laos, Birmę, Singapur, Sri Lankę i Oman. Przed naszym półrocznym wyjazdem również dużo podróżowaliśmy – byliśmy m.in. na Malediwach, Seszelach, Mauritiusie czy Kubie. Nasze podróże relacjonujemy na YouTubach, Facebookach, Instagramach i tutaj. Obecnie stacjonujemy w Warszawie, gdzie kończymy studia i planujemy kolejną podróż – tuk tukiem przez Indie.

P1130598-5.JPG

red. Górski:

Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają (O TUTAJ). W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki (DLA DOCIEKLIWYCH). W redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

P1180616

Red. Podsiadły: 

Redaktor naczelny oraz kierownik referatu organizacyjno-ekonomicznego w redakcji Podróży Odbytej. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało i stał się bezrobotnym.

P1200054-2.jpg

Pracownicy kontraktowi redakcji, którzy również podróże odbywają:

o mnie paszczakEm:

Pracownik kontraktowy redakcji, a prywatnie również siostra red. Górskiego. Odbyła półroczną wymianę w Hong Kongu, skąd sporo podróżowała po Azji Południowo-Wschodniej. Na codzień nadaje ze Szkocji.

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami!

#InstagramOdbyty – tu nadajemy na bieżąco

Podróżniczy Świrze, (2)

View this post on Instagram

– To koniec, Górski, koniec. Choroba wściekłego piasku nie odpuszcza. Jedynym rozwiązaniem jest szczypta chininy. Musimy ją zdobyć. – Eee – odpowiedział Górski. Byłam w kerfie. Mają tylko mirandę i szprajta. Ani grama chininy. – Jak więc rozpijemy nasz dżin?! – zapytał Posiadły, łapiąc się nerwowo za głowę. – Dżina to masz tutaj co najwyżej w lampie. Jesteś w Omanie, gościu. Alkoholu w tym kraju nie uświadczysz – roześmiał się Górski. – Motyla noga! – zaklął Podsiadły – to już wiem, dlaczego jesteś naczelnym w redakcji! Tym wartkim jak woda w kiblu opowiadaniem, chcieliśmy wprowadzić Was do omańskiej baśni. Jest tutaj tak bajecznie, jak moglibyśmy sobie tego tylko nie wyobrażać. Wielkie wydmy, przytulaśne wielbłądy, niebieskie/zielone rzeczki z opcją pływania, pyszna herbatka (karak – nie mylić z karakanem) i wacha za 2,2 z litra. To wszystko składa się w tak odurzającą całość, że bijemy się w ryj/mordę/paszczę, że wizę mamy tylko na 10 dni, a niedosyt będzie piekł jeszcze długo. Ale wracając do początku #PodróżniczeŚwiry. Czy podróż do krajów muzułmańskich wiąże się dla Was z jakimiś uciążliwymi ograniczeniami? (Nie to, że brak dynxu jest dla nas problemem, nic z tych rzeczy😎) #oman #dynks #podróż #podróże #pustynia #alkohol #blogpodróżniczy #alladyn #pirackiraj #instapiraci #onetpodroze #prostozpodrozy #polacywpodrozy #visitoman #podrozodbyta #warszawa #gdańsk #travelgirls #jesień #urlop #traveluje #fly4free #fly4freepl

A post shared by Redakcja Podróży Odbytej (@podrozodbyta) on

IMG_1357.jpgIMG_7470

Projekt logo: Wojciech Filipiak | Kasia Siemieńska

Masz pytanie, pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami! 🙂

Partnerzy Redakcji Podróży Odbytej: