SKLEP

Jak im się to kurde udało?

JJeśli zastanawiasz się, jak w rok udało nam się zebrać zaangażowaną społeczność 10 tysięcy #PodróżniczychŚwirów, ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. 

W e-booku zawarłam wszystko, czego dowiedziałam się przez 4 lata pracy u blogerki modowej, 2 lata magisterki z marketingu internetowego i półtora roku prowadzenia własnego Instagrama. Merytoryczna całość okraszona humorem red. Podsiadłego tworzy mieszankę, której nie można przegapić.

Edycja fot, triki na fajne Stories bez użycia apek zewnętrznych, organiczne sposoby, dzięki którym o Twoim koncie będzie dowiadywać się jak najwięcej osób. Wszystko to okraszone prawdziwymi przykładami, liczbami, cenami. Bez pierdaczenia o Szopenie, bez sekretów. Presety Odbyte gratis.

Ile można zarobić na współpracy? Czy do telewizji może pójść każdy? No i jak im się to, kurde, udało?

Wszystko to w e-booku odbytym!

#MaseczkiOdbyte

Kryj ryj z Redakcją!

Przedstawiamy jedyne w swoim rodzaju, unikatowe MaseczkiOdbyte™, które chronią przed:

  • koroną,
  • mandatem,
  • niedoskonałościami,
  • nieświeżym oddechem,
  • brakiem glamuru.

MaseczkiOdbyte™ zostały wykonane własnoręcznie przez ręce red. Górskiego, przy silnym wsparciu mentalnym (i jedzeniowym) red. Podsiadłego. Każda z maseczek posiada wymagany przez Ministra Zdrowia 𝗔𝗧𝗘𝗦𝗧 𝗢𝗗𝗕𝗬𝗧𝗔. Wyjątkowość maseczek może również potwierdzić fakt, że mogą trafić się nieco krzywe egzemplarze, ale jak twierdzi sam producent – „włożyłam w to dużo serca, więc proszę się wyluzować”.

*𝗔𝗧𝗘𝗦𝗧 𝗢𝗗𝗕𝗬𝗧𝗔 jest tworem nieistniejącym, wymyślonym przez Redakcję w celu kreatywnego przedstawienia produktu.