#PakistanOdbyty

Pościgi, strzelaniny, policyjne eskorty, pęknięte gumy, a do tego wszystkiego sromotna sraczka. Jeśli cenisz sobie literaturę akcji i sensacji, to ta pozycja jest właśnie dla Ciebie. Będą mogli chcieć do Was strzelać, to opis naszej trzymiesięcznej podróży po nieoczywistym Pakistanie. To zbiór opowieści o ludziach, o przeciętnych i nieprzeciętnych Pakistańczykach, których spotkaliśmy na naszej drodze przemierzając ten kraj na różowym motocyklu od południa aż na daleką północ.

Jak im się to kurde udało?

JJeśli zastanawiasz się, jak w rok udało nam się zebrać zaangażowaną społeczność 10 tysięcy #PodróżniczychŚwirów, ta pozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. 

W e-booku zawarłam wszystko, czego dowiedziałam się przez 4 lata pracy u blogerki modowej, 2 lata magisterki z marketingu internetowego i półtora roku prowadzenia własnego Instagrama. Merytoryczna całość okraszona humorem red. Podsiadłego tworzy mieszankę, której nie można przegapić.

Edycja fot, triki na fajne Stories bez użycia apek zewnętrznych, organiczne sposoby, dzięki którym o Twoim koncie będzie dowiadywać się jak najwięcej osób. Wszystko to okraszone prawdziwymi przykładami, liczbami, cenami. Bez pierdaczenia o Szopenie, bez sekretów. Presety Odbyte gratis.

Ile można zarobić na współpracy? Czy do telewizji może pójść każdy? No i jak im się to, kurde, udało?

Wszystko to w e-booku odbytym!