KIM JESTEŚMY

Cześć!
Tu Kasia i Kuba. W marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko, co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”. Chyba się udało! Mamy swoją agencję social media i wraz z naszym zespołem jako SOCIALOWE ŚWIRY pracujemy zdalnie – zajmujemy się budowaniem spójnego wizerunku marek i osób w sieci, realizujemy sesje fotograficzne, wydajemy e-booki. Razem tworzymy kreatywny team nie do pokonania!

Na co dzień nadajemy na swoim Instagramie @podrozodbyta,
gdzie obserwuje nas ponad 25 tysięcy osób.

Niżej znajdziesz naszą ofertę w ramach działań agencyjnych. Jeśli jednak chcesz podjąć współpracę w zakresie promowania swojego produktu lub strony na naszych kanałach, serdecznie zapraszamy na tę podstronę, gdzie znajdziesz nasz dokładny cennik oraz statystyki.Specjalizujemy się w prowadzeniu kont na Instagramie. 

Wyróżnia nas kompleksowość – zaplanujemy treści, zrobimy zdjęcia, nadamy im spójny wygląd i napiszemy porywający tekst, a także ustawimy reklamy. 

Mamy doświadczenie w prowadzaniu Instagramów z takich branż jak: kulinaria, polityka, fashion, travel i cały czas jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. 

Jesteśmy autorami e-booka “Jak zaistnieć na Instagramie (nie tylko) podróżniczym?”.

Dawaj, Świrze, pracuj z nami!

AMBASADORSTWO

Oprócz profesjonalnej obsługi marki na Instagramie, stajemy się także jej ambasadorami, dzięki czemu treści publikowane na kanałach klienta docierają do prawie 15 tysięcy naszych obserwujących.

DOŚWIADCZENIE

W 2014 roku nie wjeżdżałam na wrotkach pod szafę, tylko zaczęłam swoją przygodę z influencer marketingiem (4 lata pracy u topowej blogerki modowej).

jak czegoś nie umiem, to red. podsiadły pomoże

(Mazowsze też, huehueheu).

JESTEśmy TWOimi KLIENTami

Jesteśmy dziećmi internetów i wiemy, jak wejść do głów naszym braciom i siostrom.

MAGISTER MARKETINGU INTERNETOWEGO (SGH)

Mam wiedzę marketingową i językową (i nawet papierek na to i certyfikaty cztery).

brak agencyjnej biurokracji

Jesteśmy sobie sterem, statkiem i wędką. Nasze pomysły nie muszą przechodzić miliona akceptów i nie rodzą się 10 lat świetlnych 😉

Kompleksowa obsługa social media (Insta, Fb)
Kreatywne sesje foto
Budowa sklepów online i WWW
Prelekcje podróżnicze i o Instagramie
Montaż video
Zdjęcia z drona

Koszt kompleksowej obsługi w social media zależy od indywidualnie dobranej częstości publikacji opartej na strategii danego klienta.
W celu wyceny świadczeń serdecznie zapraszamy do kontaktu! 

redakcja@podrozodbyta.com
+48 662 892 091