KIM JESTEŚMY?

Cześć! Tu Kasia i Kuba. W marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko co mamy i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedziliśmy w tym czasie 13 państw. Naszym jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”. Chyba się udało! Mamy swoją agencję social media i wraz z naszym zespołem jako SOCIALOWE ŚWIRY pracujemy zdalnie – zajmujemy się budowaniem spójnego wizerunku marek i osób w sieci, realizujemy sesje fotograficzne, wydajemy e-booki. Razem tworzymy kreatywny team nie do pokonania! 

Na co dzień nadajemy na swoim Instagramie @podrozodbyta, gdzie obserwuje nas blisko 25 tysięcy osób.

Niżej znajdziesz naszą ofertę w ramach działań agencyjnych. Jeśli jednak chcesz podjąć współpracę w zakresie promowania swojego produktu lub strony na naszych kanałach, serdecznie zapraszamy na tę podstronę, gdzie znajdziesz nasz dokładny cennik oraz statystyki.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kont na Instagramie. 

Wyróżnia nas kompleksowość – zaplanujemy treści, zrobimy zdjęcia, nadamy im spójny wygląd i napiszemy porywający tekst, a także ustawimy reklamy.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu Instagramów z takich branż jak: kulinaria, polityka, fashion, travel i cały czas jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Jesteśmy autorami e-booka “Jak zaistnieć na Instagramie (nie tylko) podróżniczym?”.

Dawaj, Świrze, pracuj z nami!


CO NAS WYRÓŻNIA?

AMBASADORSTWO

Oprócz profesjonalnej obsługi marki na Instagramie, stajemy się także jej ambasadorami, dzięki czemu treści publikowane na kanałach klienta docierają do prawie 15 tysięcy naszych obserwujących.

DOŚWIADCZENIE

W 2014 roku nie wjeżdżałam na wrotkach pod szafę, tylko zaczęłam swoją przygodę z influencer marketingiem (4 lata pracy u topowej blogerki modowej).

jak czegoś nie umiem, to red. podsiadły pomoże

(Mazowsze też, huehueheu).

JESTEśmy TWOimi KLIENTami

Jesteśmy dziećmi internetów i wiemy, jak wejść do głów naszym braciom i siostrom.

MAGISTER MARKETINGU INTERNETOWEGO (SGH)

Mam wiedzę marketingową i językową (i nawet papierek na to i certyfikaty cztery).

brak agencyjnej biurokracji

Jesteśmy sobie sterem, statkiem i wędką. Nasze pomysły nie muszą przechodzić miliona akceptów i nie rodzą się 10 lat świetlnych 😉

NASZE PORTFOLIO:NASZE ZDJĘCIA:


CO JESZCZE ROBIMY?

Kompleksowa obsługa social media (Insta, Fb, YT)
Kreatywne sesje foto
Budowa sklepów online i WWW
Prelekcje podróżnicze i o Instagramie
Montaż video
Zdjecia z drona

Koszt kompleksowej obsługi w social media zależy od indywidualnie dobranej częstości publikacji opartej na strategii danego klienta. W celu wyceny świadczeń serdecznie zapraszamy do kontaktu! 


KONTAKT:

redakcja@podrozodbyta.com
+48 662 892 091