O nas

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! 🙂

o mnie paszczak.png

Kasia i Kuba:

Po paru dalekich i bliższych wyprawach postanowiliśmy zostawić wszystko i zdecydowaliśmy – podróż zostanie odbyta. Ale zapytacie pewnie, a gdzie ta podróż się będzie odbywała? A w Azji Południowo-Wschodniej (m.in. Katowice) i coś jeszcze. Zaczynamy w marcu 2018. Znajdziesz nas na YouTubach, Facebookach, Instagramach i nawet tutaj nas znajdziesz.

Kasia: Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają (O TUTAJ). W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki. W redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza, oraz reżysero-modelko-operatora.

Kuba: Redaktor naczelny oraz kierownik referatu organizacyjno-ekonomicznego w redakcji Podróży Odbytej. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało i stał się bezrobotnym.

Pracownicy kontraktowi redakcji, którzy również podróże odbywają:

o mnie paszczakEm:

Pracownik kontraktowy redakcji, a prywatnie również siostra red. Górskiego. Fizycznie nie bierze udziału w wyprawie życia Podróży Odbytej, ale mimo to wspiera tę wyprawę jak tylko może.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! 🙂

 

 

IMG_7470.PNG

Projekt logo: Wojciech Filipiak | Kasia Siemieńska