Sri Lanka!

Redakcja śle pomoc ofiarom zamachów bombowych na Sri Lance!

Redakcja śle pomoc ofiarom zamachów bombowych na Sri Lance!

 

Weź udział w AukcjiOdbytej i pomóż ofiarom zamachów bombowych na Sri Lance!

Sri Lanka to kraj, który nie ma łatwej historii. W tym roku mija 15 lat od uderzenia ogromnej fali tsunami, która pochłonęła dziesiątki tysięcy ofiar oraz 10 lat od zakończenia naprawdę krwawej wojny domowej. Po 10 w miarę spokojnych latach, kiedy wydawało się, że kraj wraca do normalności dochodzi do kolejnej tragedii. 21 kwietnia dziewięciu zamachowców-samobójców dokonuje zamachów w wyniku, których śmierć poniosło ponad 350 osób (26 kwietnia rząd Sri Lanki poinformował, że liczba ofiar zmniejszyła się o 100 ponieważ niektóre ciała były tak rozczłonkowane, że uznano je za kolejną ofiarę), a ponad 500 zostało rannych. 

Sri Lanka to kraj w którym spędziliśmy miesiąc. Jeden z najlepszych w całej naszej podróży. Każdego dnia spotykaliśmy naprawdę kochanych i pomocnych ludzi i wciąż nie dociera do nas jak mogło dojść do takiej tragedii. 

Redakcja Podróży Odbytej postanowiła wesprzeć ofiary ostatnich zamachów. Stworzyliśmy na Instagramie profil SzafaOdbyta, na którym możecie wylicytować łaszki z garderoby red. Górskiego. Całość pieniędzy jaką zbierzemy w trakcie licytacji przekażemy za pomocą Cejlońskiego Czerwonego Krzyża na pomoc ofiarom zamachów. Licytacja trwa do 01.05 23:59:59:99. Ciuszki prezentowane są na zgrabnych ciałach seksownych modelek, więc tym bardziej gorąco zachęcamy do odwiedzenia profilu SzafyOdbytej!

Uszanowanko za wspieranko!

ZOBACZ TEŻ:

WYNAJEM TUK TUKA NA SRI LANCE
CO ZOBACZYĆ NA SRI LANCE

Red. Górski i Podsiadły, czyli my, przemierzyli Kambodżę, Wietnam i Laos na różowym Moturze™ (na zdjęciu obok). W marcu 2018 roku postanowiliśmy rzucić wszystko, co do rzucenia było i spędzić 7 miesięcy w Azji Południowo-Wschodniej.